Альтернативні джерела енергії

Вчимося економити: альтернативні джерела енергії — шлях до цивілізованого суспільства 

Проблема браку енергетичних ресурсів — одна з найгостріших проблем людства. Всі ми стали свідками грандіозного науково-технічного прориву, в результаті якого в сотні разів зросло  вживання  ресурсів. Ціни на нафту, що б'ють всі рекорди — яскравий тому доказ. Єдиний вірний вихід з ситуації, що склалася, — це використання нетрадиційних джерел енергії.

Використання енергія сонця, вітру, приливів і відливів, біопаливо…  Вони містять в собі величезний потенціал та невичерпні можливості. Дані альтернативні джерела енергії використовуються, але не досить інтенсивно. Чому? Відповідь дуже багатогранна і складна.  Найлегше рішення за течією - це не вигадувати та розробляти щось принципово нове, а спокійне використовувати те,  що є. Але на скільки ще вистачить ресурсів планети? На це питання поки що неможливо дати точної відповіді.

Ще однією причиною недостатнього використання нетрадиційних джерел енергії є висока ціна  проектів. Це справді так, але, вклавши кошти один раз, Ви забезпечите собі економію на все життя.

Прикладом цього може бути сонячна батарея. Дійсно, за вартістю вона трохи дорожча, ніж монтаж і обслуговування електропроводки, але економія очевидна! Вам не доведеться тепер оплачувати приголомшуючі рахунки та страждати від перебоїв електрики. Ви споживатимете електроенергії стільки, скільки Вам необхідно, не боячись розоритися, а система акумуляції електроенергії дозволить використовувати її в темний час доби. Вигідно, чи не так?

Таких прикладів економії енергії можна навести безліч. Головне — бажання людини користуватися цією альтернативою.

Величезним плюсом на користь альтернативних джерел енергії є екологічна безпека подібних систем. Нічого не спалюється, нічого не виділяється, жодних відходів! Поза сумнівом, людині 21 століття варто вже задуматися про проблеми браку енергії та екологічної безпеки, і перейти на альтернативні джерела енергії. 

Альтернативні джерела енергії — альтернатива, за якою стоїть майбутнє!

 

UARU